Oprava, údržba a správa budov

Kompletní technická správa budov

Řízení všech záležitostí s provozem objektu. Otevřené partnerství, při vzájemné důvěře podložené poskytováním k tomu potřebných interních informací. Pro Váš dům, objekt či budovu, poskytneme letité zkušenosti a důkladné znalosti pracovníků v oblasti komplexní technické správy budov. To vše v souladu s platnými zákony, normami, předpisy, dodržení návodů na obsluhu technických zařízení daných jejich výrobci.

Údržba a opravy technického zařízení budovy, obsluha

Zajištění provozu kotelny, výtahů, klimatizací, kanalizace, silnoproudých rozvodů, provoz náhradního zdroje, slaboproudých rozvodů včetně požární a zabezpečovací signalizace.

Domovnické služby

Denní odpočty energií, optimální řízení provozu technologických zařízení, centrální evidence dat, měsíční písemné informace zákazníkovi o provozu objektu, odpovědnost za tuto činnost. 
Komplexní obchodní správa: Účetnictví k provozu objektu, podklady pro investiční činnost jednání, inventarizace vybavení objektu, návrhy na stěhování, přestavba a úprava prostor pro nájemníky, jednotná evidence dat.

Úklid budovy

Úklid společných prostor v objektu, kanceláří, venkovních prostor či garáží, péče o zeleň, doplňování hygienických prostředků, denní úklidový servis, úklid manažerských bytů.

Ostraha objektu a recepční služby

Fyzická ostraha objektu, informační servis pro návštěvníky objektu, cizojazyčná recepční služba, doporučení při výběru zabezpečovacích zařízení včetně pomoci.

Zpracování provozní dokumentace objektu

Odpovědnost za provoz objektu, zpracování dokumentace a stanovené předpisy a zákony, vyvarování se zbytečných postihů ze strany hasičů a bezpečnosti práce a dalších státních orgánů.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací