Dodávka a montáž fotovoltaických elektráren

Zájemci o fotovoltaické elektrárny pozor, nyní je podání žádostí o nová připojení obnovena a žádost o připojení se posuzuje individuálně. I přes snížení zeleného bonusu i výkupních cen vidíme správnost ekonomické výhodnosti malých instalací na rodinných domech, větších instalací na střechách výrobních hal a všude tam, kde se energie dokáže spotřebovat, děláme orientační návrhy zájemcům. Nabízíme ohřev TUV pomocí fotovoltaických panelů. Na rozdíl od FVE není nutné žádat o souhlas s připojením ani o licenci a ani ekonomický efekt není nezajímavý. O tom, co umíme, přečtěte si prosím!

Největší předností konstrukce pro vodorovné střechy se nabízí univerzální, modulární či stavebnicový systém pro upevnění fotovoltaických panelů. Stavebnicové řešení, vyřeší skoro každý problém upevnění. Systém se skládá z osvědčených a velmi spolehlivých součástí (hliník a vysoce kvalitní ocel). Možnost dodání jednotlivých součástí nebo dodávku kompletního souboru pro Váš projekt. Zaručujeme efektivní výrobu standardních součástí nebo flexibilní výrobu zvláštních konstrukcí dle přání. Záruka na všechny tyto prvky konstrukcí je  minimálně10 let.

Naše služby

Komplexní poradenství - posouzení záměru, vypracování studie pro realizaci, vypracování projektové dokumentace fotovoltaické elektrárny a návrh nejvhodnější technologie a způsobu realizace, posouzení záměru a vypracování, poskytnout pomoc při sestavení potřebných žádostí před realizací i po jejím dokončení a konečná revize, uvedení systému do provozu a záruční a pozáruční servis.

Konstrukce pro rovné střechy

Jako uspořádání na nakloněné střeše, jeden modul je připevněn na dva příčné nosníky. Příčné nosníky jsou potom ukotveny do podpěr.

Různé provedení

Plochá střešní konzole - Standard, Profi nebo Light. Zelená střešní konzole - pro střechy na travnatou plochu. Trubková konzole. Speciální design - VarioTop, Jumbo. Speciální design pro víceřadou montáž modulů, plochá střešní konzole Jumbo.

Každá konzole má různé připevňovací a zatěžovací možnosti: Zařízení může být přímo přišroubováno k zemi nebo k betonovým blokům. Kombinace s připevňovacími elementy tedy střešní háky, kotvící soupravy pro střechy z vlnitého plechu. Zatížení dlažebními kameny trubková konzole. Zatížení betonovými bloky to je úhel podpěry s loading kit, PrimaTop. Zatížení také existujícím štěrkovým povrchem gravel bed tub, SolRack.

Názvy konzolí: Připevňovací a zatěžovací.

Light angle - lehká úhlová podpěra:  Extrémně lehká konstrukce pro nízké upevnění panelů nebo příčnou montáž

Profi angle - profi úhlová podpěra: Ekonomická konstrukce, vhodná pro standardní aplikace odpovídající statickým výpočtům pro konečnou montáž, která umožňuje připevnění modulů vysokých až 1,9m.

Standard angle - standard úhlová podpěra

Profi Kompakt- obměna Profi ploché střešní podpěry, účelně vyráběna pro individuální případy střech

Green roof system Zelený střešní systém - speciální zelená střešní konzole, ideální řešení pro zelené střechy, tedy pro střechy s travnatou plochou, kde je potřeba větší vzdálenost panelů od střechy.

Tub console – konstrukce s upevněním zatížením, konzole je zatížena betonovými bloky či dlažebním kamenem.

Gravel bed tub – Může mýt v kombinaci s běžnými konzolami. Používá se štěrková vrstva na střeše pro zatížení konstrukce místo přídavných zatěžovacích elementů. To velmi pomáhá k nepřetěžování nosné kapacity u střechy.

SolRack – konstrukce s upevněním zatížením (štěrk) – plastové desky vyrobené z plátu, odolného proti UV záření. Můžeme kombinovat s běžnými konzolami.

PrimaTop – konstrukce pro ploché střechy -vzpřímovací systém na ploché střechy, snadno a rychle se montuje. Zatížení dlažebními kameny, není potřeba doplňovat žádné přídavné kotvící elementy či traverzy. Rychlá montáž, dlouhá životnost, optimální využití systému.

VarioTop – nastavitelná konstrukce, nabízí jednouchou, levnou možnost seřízení modulů na zimní či letní období. Tato konzole je uzpůsobena pro ploché střechy, třeba na školách, veřejných budovách. Efektivita solárního systému je zvýšena, zhruba o 10 %. Jedna z možností je verze VarioTop pro instalaci na fasády.

SecuFix – bezpečnostní opatření proti zlodějům je velmi jednoduché, může být přidáno i dodatečně. Přidáním speciální ocelové kuličky k šestihrannému šroubu upínadla se zajistí proti vyšroubování šroubů.


< zpět na přehled
Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací