Dodávka a montáž anténních a satelitních systémů včetně kabeláže:

Řešíte  problém doma, na chalupě, chatě či ve firmě, jestli satelitní nebo digitální příjem televize? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Zpracujeme, poradíme, vyhotovíme vám konkrétní technické a finanční nabídky dle vašich požadavků. Vše zařídíme a provedeme včetně montáže.

Provádíme elektromontáže všech typů satelitů, antén a DVB-T. Zajistíme také příjem více účastníkům z jedné paraboly, případně větší rozvod pro bytové domy a penziony.  Namontujeme vám satelitní systém na jednu nebo více družic. V případě potřeby také zmodernizujeme i stávající satelitní soupravu, rozšíříme o příjem z dalších družic, případně o HDTV vysílání. Zajistíme také namontování konzole nebo stožáru či instalaci antény a rozvodu a taktéž odborné naladění a zaškolení naším pracovníkem pro zprovoznění a zaučení pro uživatele. Elektromontáže se provádí na vysoké profesionální úrovni, především nejmodernější měřicí technikou a se zárukou kvality, rychlou dodávkou a garancí servisu. Elektromontáže satelitních kompletů, antény a STA systémy, rekonstrukce STA pro DVB-T příjem, satelitní rozvody pro bytové domy, možnost řešení TV příjmu pro penziony a hotely, rekonstrukce antén pro rodinné domy, individuální montáže antén a satelitů, výstavba anténních stožárů, kabelové rozvody pro novostavby, opravy stávajících antén a satelitů.

Máte potřebu rekonstruovat vaši domovní, či společnou televizní anténu nebo uvažujete o posílení signálu GSM v budovách, kde máte slabý signál nebo potřebujete namontovat také zabezpečovací zařízení? Nejen tyto, ale i další různé slaboproudé instalace jsme připraveni navrhnout a realizovat dle Vašich přání a společně to zvládneme.

Související články:

elektroinstalace, NONSTOP SERVIS, rozsah činností.